چند دلیل خوب برای اینکه به اروپا سفر کنید!

 

اروپ2ا

از بازدید از مکان های تاریخی گرفته تا شهرهای زیبا و فستیوال های متنوع در اروپا می توانید تجربه هایی منحصر بفردی را در خاطرات زندگی خود رقم بزنید. ما در اینجا بهترین جاذبه های گردشگری اروپا را برایتان آورده ایم.

1. فستیوال

هر ساله فستیوال های زیادی در اروپا برگزار می شود که شما می توانید در آنها شرکت کنید
فستیوال های زیادی در اروپا برگزار می شود که شما نیز می توانید در آنها شرکت کنید. به عنوان مثال شما می توانید از موسیقی فستیوال  بین المللی ادینبورگ که در ماه اوت برپا می شود، نهایت لذت را ببرید.

2. معماری مدرن 

دیدنی های اروپا,گردشگری اروپا

موزه گوگنهایم بیلبائو یکی از بهترین معماری های اروپا

 

تقریبا تمام شهرهای اروپا معماری بی نظیری دارند. به عنوان مثال موزه گوگنهایم بیلبائو که از معروف‌ترین موزه‌های جهان در شهر بیلبائو اسپانیا است و نمای آن از ورق‌های تیتانیوم ساخته شده و لایه زیرین آن از قیر الاستیک پوشیده شده تا ضد آب باشد، یکی از بهترین گزینه ها است.

 

3. شهرهای بزرگ

 دیدنی های اروپا,گردشگری اروپا

شهرهای بزرگ و زیبای اروپا می توانند شما را براحتی برای یک هفته، سرگرم کنند
شهرهای بزرگ و در حال رشد اروپا مانند برلین می تواند شما را حتی برای یک هفته، سرگرم کنند. با استفاده از سیستم حمل و نقل آسان شما می توانید از مکان های مختلف در یک روز دیدن کنید.
4. موسیقی

  دیدنی های اروپا,گردشگری اروپا

با سفر به اروپا شما میتوانید از موسیقی موتزارت، وردی، دبوسی، بتهوون و … لذت ببرید
هیپکس نیست که از موسیقی لذت نبرد پس اگر شما هم عاشق موسیقی هستید، از اجراهای گراند اپرای ونیز گرفته تا کنسرت های بزرگی که در کلیسا ها برپا می شوند یا موسیقی موتزارت، وردی، دبوسی، بتهوون که در فضا پخش است، لذت ببرید.

5. عشق

دیدنی های اروپا,گردشگری اروپااروپا برای عشاق است و شما با سفر به اروپا رمانتیک تر از همیشه خواهید بود
اروپا برای عشاق است. فرقی نمی کند شما در قایقی در آب های ونیز باشید یا در اتاقی در پراک یا حتی در تختخواب خود در یکی از جزایر یونان، شما عشق را در فضا احساس خواهید کرد و رمانتیک تر از همیشه خواهید بود.
6. کلیسا

دیدنی های اروپا,گردشگری اروپا

با رفتن به کلیساهای اروپا با هنر دوره رنسانس، رکوکو، باروک و غیره آشنا خواهید شد

 

با قدم گذاشتن در کلیساهای اروپا با هنر دوره رنسانس، رکوکو، باروک و غیره آشنا خواهید شد. به عنوان مثال کلیسای جامع شارتر یک کلیسای جامع متعلق به فرانسه در قرون وسطی است که واقع در شارتر، حدود ۸۰ کیلومتر جنوب غربی پاریس است. این کلیسا به عنوان یکی از عالی‌ترین مثال‌های معماری گوتیک فرانسوی به شمار می‌رود. نمای داخلی آن نیز بی نظیر است.
7. قهوه  

دیدنی های اروپا,گردشگری اروپا

یکی از بزرگ ترین لذت های اروپا نشستن در مکانی آرام و زیبا و نوشیدن یک فنجان قهوه است

 

یکی از بزرگ ترین لذت های اروپا نشستن در مکانی آرام و زیبا و نوشیدن یک فنجان قهوه یا چای و شیرینی است. کافی شاپ های فوق العاده ای را در پاریس، کپنهاگ، مادرید و فلورانس پیدا خواهید کرد.

8. تاریخ   

دیدنی های اروپا,گردشگری اروپا

اگر عاشق تاریخ هستید، از مکان های تاریخی اروپا دیدن کنید

 

با مطالعه تمدن غرب در ویرانه های روم و یونان می توانید میراث کهن وایکینگ ها و ویزیگوتها را مشاهده کنید. بنابراین اگر عاشق تاریخ هستید،  با بازدید از مکان های تاریخی اروپا با گذشته ارتباط برقرار کنید.

 

9. خرید

 دیدنی های اروپا,گردشگری اروپا

مراکز خرید بسیاری در اروپا وجود دارد که می توانید بهترین برندهای معروف جهان را در آنجا  خریداری کنید

 

مراکز خرید بسیاری مانند گالری لافایت در فرانسه وجود دارد که می توانید بهترین برندهای معروف جهان را در آنجا مشاهده و خریداری کنید. شما همچنین می توانید در سرتاسر اروپا اجناسی مانند کریستال بوهمیا، چای بریتانیا، و شکلات بلژیکی بخرید.

 

10. معماری کلاسیک

دیدنی های اروپا,گردشگری اروپا

ایاصوفیه هر ساله توریست های زیادی را به خود جذب می کند

 

شما می توانید رد پای معماری را طی قرن ها در اروپا ببینید. به عنوان مثال ایاصوفیه در استامبول کلیسای مسیحیت شرق بوده که در دوره امپراتوری بیزانس به سال ۵۳۲ میلادی بنا به دستور امپراتور کنستانتین اول ساخته شد و بعد در قرن ۶ میلادی توسط جاستنیانوس مورد بازسازی و مرمت قرار گرفت. معماری بی نظیر این مکان هر ساله توریست های زیادی را به خود جذب می کند.

 

 11. هنر

دیدنی های اروپا,گردشگری اروپا

 موزه های هنر بسیاری در اروپا وجود دارند که می توانید از تماشای آنها لذت ببرید

 

موزه های هنر بسیاری از لوور گرفته تا موزه دل پرادو و اوفیتزی در اروپا وجود دارند که می توانید از تماشای آنها لذت ببرید. گاهی برخی آثاری که در کلیساها به نمایش گذاشته شده اند، از گالری ها با ارزش تر و زیباترند.
 12. پیاده روی

   دیدنی های اروپا,گردشگری اروپا

یکی از بهترین راهها برای گشت و گذار و بازدید از مکان های دیدنی اروپا، پیاده روی است.

 

یکی از بهترین راهها برای گشت و گذار و بازدید از مکان های دیدنی اروپا، پیاده روی است. به عنوان مثال ریجنت پارک لندن برای قدم زدن جان می دهد.

13. سرگرمی های فضای باز
دیدنی های اروپا,گردشگری اروپا

با سفر به اروپا از سرگرمی های فضای باز آنجا لذت ببرید
در زمستان اسکی کردن در سویس یا در تابستان شنا کردن در سواحلی مانند ریویرا فرانسه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند.
منبع:bartarinha.ir

 

Check Also

تصاویری از شهر باستانی پمپی در ایتالیا

شهر باستانی پمپی در ایتالیا پمپی یک از شهر های روم باستان بوده که پس …