Xperia Z5 Premium، نخستین تلفن هوشمند 4K در جهان

موبای888ل

ما در سپتامبر گذشته و در نمایشگاه IFA 2015 در برلین از سری Xperia Z5 رونمایی کردیم. گوشی های این سری بلافاصله به دلیل قابلیت‌های پیشتاز دوربینشان مورد توجه قرار گرفته و برای عملکرد و ویژگی‌های طراحی‌شان ستایش شدند.

Xperia Z5 Premium که از ابتدا به‌عنوان تلفن همراه با عملکرد بالا طراحی شده است، به‌عنوان نخستین تلفن هوشمند دارای نمایشگر  4K UHD و عملکرد پیشرفته، سرگرمی‌های همراه را از نو تعریف می‌کند. اکنون و برای اینکه کاربران Xperia انتخاب دیگری داشته باشند و گزینه‌های بیشتری برای شخصی‌سازی در اختیارشان قرار گیرد، Xperia Z5 Premium به‌زودی با رنگ جذاب صورتی در دسترس خواهد بود.

مورای-سان، از طراحان ما، دربارهٔ Xperia Z5 Premium صورتی می‌گوید: «این رنگ برای نخستین‌بار برای Xperia Z5 صورتی ساخته شد و ترکیب آن برای پرداخت Z5 Premium مناسب بود. مانند سایر دستگاه‌های Z5 Premium می‌خواستیم جلوه‌ای از روشنایی به آن ببخشیم به همین دلیل این رنگ را در جنس بدنه Z5 Premium به کار گرفتیم و نتیجه  تم رنگی غنی و عمیق به دلیل پرداخت براق آن است که تناسبی کامل با نام ممتاز آن دارد. این رنگ همچنین یکی از رنگ‌های مد پاییز و زمستان ۲۰۱۵ و بهار و تابستان ۲۰۱۶ است بنابراین مشتریان Xperia می‌توانند  همگام با تازه‌ترین مدها گوشی موبایل و لباس‌هایشان را با هم ست کنند و ظاهری مد روز داشته باشند.»

Xperia Z5 Premium صورتی جدید همان مشخصات دستگاه‌های فعلی را دارد. شامل:

  • نمایشگر ۵٫۵ اینچی Triluminos Display™ برای موبایل 4K
  • دوربین ۲۳ مگاپیکسلی با فوکوس ترکیبی سریع
  • تا ۲ روز ماندگاری باتری****
  • پردازشگر هشت‌هسته‌ای ۶۴ بیتی Qualcomm® Snapdragon™ 810
  • ضدآب و نفوذناپذیر در برابر گردو غبار IP 65/68*****

Xperia Z5 Premium صورتی در برخی از کشورهای از ابتدای ماه مه عرضه خواهد شد.

*۳۸۴۰ پیکسل افقی در ۲۱۶۰ پیکسل عمودی (بر اساس استاندارد SID)

Check Also

 با اسنپ چت، استیکرها را مانند یک ماسک روی چهره خود بگذارید و ویدئوهای بامزه بفرستید!

به تازگی نسخه اندروید اپلیکیشن پیام‌رسان اسنپ چت این اجازه را به کاربرانش داده است …