گرافیکاتورهای من

شام2لو

  گرافیکاتور: از سال ۱۳۹۲ سعی کردم با توجه به تجربیاتی که در زمینه گرافیک و کاریکاتور کسب کرده بودم، تلفیقی از گرافیک و کاریکاتور به وجود بیاورم و با استفاده از منطق و فرم‌های گرافیک و بزرگنمایی در کاریکاتور، تجربه‌ی جدیدی به نام گرافیکاتور را آغاز کنم. هر روز، این سبک برای من تجربه‌ای جدید و جذاب به دنبال دارد. من هنوز و هر روز می‌آموزم با دیدن طبیعت، حیوانات، انسان‌ها و آثار هنری.

این متن مقدمه‌ای بود بر آثارِ  حمیدرضا حیات روشنایی، که در ادامه  با هم این گرافیکاتورهای جذاب و دیدنی از ایشون رومی‌بینیم.

عادل فردوسی پور

Adel Ferdosipour1080

احمد شاملو


ahmad shamloo1080

علی کریمی


Ali Karimi 1080
اکبر عبدی

Akbar Abdi 1080

علی نصیریان


Ali Nassirian1080


آنجلینا جولی

Angelina Jolie 1080


الویس پرسلی

elvis presley 1080

فروغ فرخزاد

forough farrokhzad 1080

علی دایی


HR-Ali Daei1080
باراک اوباما

HR-barack obama


جمشید مشایخی

Jamshid mashayekhi 1080

لئوناردو دیکاپریو

Leonardo DiCaprio1080

دیگو مارادونا

Maradona 1080

مسعود کیمیایی

Masoud Kimiai(HR)
محمدجواد ظریف


Mohammad Javad Zarif-HR

محمدرضا شجریان

Mohammad-Reza Shajarian1080
پرویز پرستویی


Parviz parastoei1080

——————————————————-
حمیدرضا حیات روشنایی | متولد ۲۸ مردادماه ۱۳۶۰ تهران | دانش آموخته ی گرافیک در هنرستان هنری مالک اشتر، دانشکده فنی انقلاب اسلامی تهران و دانشگاه علمی کاربردی | عضو رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران از سال ۱۳۸۳ و همکاری با شرکت‌های تبلیغاتی ایران به عنوان طراح گرافیک، مدیر هنری و کپی‌رایتر از سال ۱۳۸۰| شرکت در کلاس‌های طراحی و تصویرسازی و کاریکاتور از سال ۱۳۷۸ تا ۱۳۸۰ در خانه کاریکاتور ایران و همکاری با مجلات و روزنامه‌های ایران در زمینه کاریکاتور از سال ۱۳۷۹ | نفر سوم مسابقات کاریکاتور دانشجویان فنی ایران سال ۱۳۷۹ تبریز | لوح تقدیر مسابقات بین‌المللی کاریکاتور دوبی ۲۰۰۲ میلادی | نفر دوم مسابقات بین‌المللی کاریکاتور چهره با موضوع یمن (کاریکاتور چهره اوباما) سال ۱۳۹۴

مطلب پیشنهادی

معماری عهد باستان

معماری عهد باستان فلات ایران، محل اقامتگاه های کوهستان کهن است که تاریخ آن به …

http://www.20script.ir