اولین سیاه‌پوستی که جیمزباند می‌شود!

اخبار,اخبار فرهنگی  , جیمز باند سیاه پوست

دیوید اویلوو نخستین جیمز باند سیاه پوست خواهد شد، البته او قرار است در یک کتاب صوتی این نقش را برعهده بگیرد.

به گزارش خبرآنلاین، این بازیگر انگلیسی برای صداپیشگی در آخرین کتاب از سری کتاب‌های جیمز باند نوشته آنتونی هورویتز انتخاب شده است. این کتاب هشتم سپتامبر 2015 به بازار عرضه خواهد شد.

اویلوو که به صورت مستقیم از سوی مجموعه ایان فلمینگ برای ایفای این نقش انتخاب شده، گفت که از انتخاب شدن برای صداپیشگی در این کتاب احساس افتخار می‌کند. او ادامه داد : «اکنون من تنها کسی روی کره زمین هستم که می‌تواند به صورت قانونی اعلام کند، که جیمز باند جدید است.» این بازیگر اعتقاد دارد که حتی نام جیمز باند به اندازه جمله مشهور «بودن یا نبودن» بار سینمایی دارد.

به نظر می‌رسد که بازار گمانه‌زنی‌ها برای یافتن اولین جیمز باند سیاه‌پوست بر پرده سینما هم‌چنان داغ بماند، هر چند که در چند وقت اخیر بسیاری ادریس البای سیاه‌پوست را جیمز باند بعدی می‌دانند. خود البا همواره این موضوع را تکذیب کرده است.

دیمین لوئیس، تام هاردی و مایکل فاسبندر از دیگر بازیگرانی هستند که کاندیدای بازی در نقش جیمز باند، پس از بازیگر کنونی این نقش دنیل کریگ هستند.

کریگ پس از آخرین فیلم از سری فیلم‌های جیمزباند، به نام «Spectre» که 6 نوامبر 2015 اکران خواهد شد، در یک فیلم دیگر نیز نقش مامور مخفی سرویس اطلاعات انگلستان را بازی خواهد کرد.

خبرآنلاین

Check Also

عباس کیارستمی؛ آبروی سینمای ایران

کیارستمی در کنار ‘جنگل بدون برگ’ عکس: پوریا ماهرویان پوریا ماهرویان بی‌بی‌سی عباس کیارستمی٬ فیلمساز سرشناس …