هوگوباس، خالق یونیفرم‌های نازی

 hhhhh

 کمپانی هوگوباس در سال 1924 در شهر متسینگن، شهر کوچکی در جنوب اشتوتگارت در کشور آلمان شروع به کار کرد و کارخانه این شرکت همچنان در همانجا پابرجاست. هوگو باس یک خانه مد و فشن بوده و تخصص آن در زمینه پوشاک مردانه و زنانه است. نام این نهاد از روی موسس و بنیانگذار آن، هوگو باس گرفته شده است. این شرکت درحال حاضر حدود 6102 پایانه فروش در 110 کشور دنیا دارد و بیش از 364 فروشگاه به همراه 110 نمایندگی فروش در تملک آن قرار دارد. محصولات این کمپانی در کشور ما و کشورهای عربی فروش خوب و طرفداران زیادی دارد.

هوگوباس، خالق یونیفرم‌های نازی

تولید محصول در نقاط مختلف دنیا

محصولات این برند در نقاط مختلفی تولید می‌شوند که شامل این مکان‌ها هستند: ازمیر (Izmir) ترکیه که مهم‌ترین خط تولید هوگو در این ناحیه قرار دارد، رادوم (Radom) واقع در لهستان، مورووالی (Morrovalle) در ایتالیا، کلیولند (Cleveland) در ایالات متحده و متزینجن (Metzingen) در آلمان.

خطوط تولید متنوع

دو برند پایه به نام‌های BOSS و HUGO در میان لیبل‌های هگو باس وجود دارد Boss Black: خط تولید پوشاک مردانه این بخش در سال 1970 و خط تولید پوشاک زنانه آن در سال 2005 آغاز به کار کرد. دراین بخش البسه مدرن کلاسیک تولید می‌شود که نسبت به دیگر لیبل‌ها از تنوع و تولید بیشتری برخوردار است.

Boss Orange: خط تولید پوشاک مردانه این بخش در سال 1999 و خط تولید پوشاک زنانه آن در سال 2005 آغاز به کار کرد که البسه تولید شده در این بخش در اصل سبک خاص و عجیبی دارند. این خط تولید در سال 2010 فعالیت خود را دوباره از سرگرفت.

هوگوباس، خالق یونیفرم‌های نازی

Boss Selection: خط تولید پوشاک مردانه این بخش در سال 2003 آغاز به کار کرد. محصولات تولید شده در این بخش به خاطر داشتن طیف مشتریان مسن‌تر و بهره‌گیری از سبک انگلیسی از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

Boss Green: خط تولید پوشاک مردانه این بخش در سال 2003 و خط تولید پوشاک زنانه آن در سال 2010 آغاز به کار کرد. این بخش که سابقا با لیبل Boss Sport شناخته می‌شد فعالیت مجدد خود را در سال 2003 تحت عنوان مجموعه تولیدی البسه اسپورت ازسر گرفت.  Hugo : خط تولید پوشاک مردانه این بخش در سال 1993 و خط تولید پوشاک زنانه آن در سال 1998 آغاز به کار کرد. البسه تولید شده در این بخش با سبک مدگرایانه و اروپایی تولید می‌شود و محصولات آن گه گاه خصوصیات مردانه و زنانه را با هم دارند.

همکاری با شرکت‌های بزرگ دنیا

هوگو باس با کمپانی‌ها و شرکت‌های متعددی قرارداد تولید محصولات ثبت شده این شرکت را دارد. این قراردادها شرکت‌ها و کمپانی‌های زیر را شامل می‌شود: قرارداد با سامسونگ برای تولید گوشی‌های تلفن همراه با این برند، قرارداد با کمپانی Procter & Gamble Prestige برای تولید عطر و محصولات بهداشتی و مراقبتی پوست، قرارداد با Movado برای تولید ساعت و در نهایت قرارداد با Safilo برای تولید عینک و سایر محصولات تزیینی برای صورت.

تولید یونیفرم‌های نازی

هوگو باس زمانی یونیفرم‌های مشکی اعضای نازی را تولید می‌کرد، یونیفرم‌های که حس احترام توأم با ترس را در میان مردم برمی‌انگیختند. این لباس‌ها در کارخانه‌هایی تولید می‌شد که در آن کارگران و اسرای نظامی تحت شرایط غیرانسانی، وادار به کار می‌شدند. این یونیفرم‌ها تاثیر زیادی روی بینندگان می‌گذاشتند، طوری که در فیلم جنگ ستارگان به‌صورت تلویحی به این یونیفرم‌ها اشاره می‌شود.

هوگوباس، خالق یونیفرم‌های نازی

آمار و ارقام سهام شرکت

در سال 1985 سهام شرکت هوگو باس برای نخستین بار در بازار بورس برای فروش عموم گذاشته شد. در سال 1991 گروه نساجی مارزوتو (Marzotto)د75درصد سهام این شرکت به ارزش 165 میلیون دلار را خریداری کرد. در سال 2005 شرکت مارزوتو لیبل‌های مد خود را با یکی از برندهای جدید با نام گروه مد والنتاینو (Valentino) تلفیق کرد. در پی آن این برند نوپا در سال 2007 توسط یک شرکت خصوصی با نام پرمیرا (Permira) خریداری شد. خانواده مارزوتو 22 درصد از سهم این شرکت را هنگام فروش آن به پرمیرا در اختیار داشتند. در سال 2009 بیشترین سهم از فروش این شرکت (68 درصد فروش) از آن لیبل Boss Black این کمپانی شد.

Check Also

آمانسیو اورتگا؛ کارگرزاده میلیاردر

آمانسیو اورتگا، نفر چهارم لیست میلیاردرهای فوربس در سال 2015، ثروتمندترین فرد اسپانیا و سومین …