لذت تایپوگرافی با اپلیکیشن تحریر

ما هر روز در شبکه‌های اجتماعی و اپلیکشن‌های پیامرسان، انبوهی  از عکس‌ها و نقل قول‌ها را می‌بینیم، متأسفانه بیشتر کاربران از این فضاهای مجازی، تنها برای سرگرم‌ شدن استفاده می‌کنند و هنگام رد و بدل کردن پیام‌ها دقت لازم را ندارند.

بنابراین تعداد خبرها و عکس‌ها و جملات منتسب نادرست بسیار زیاد است. در این میان کاربرانی که دانش یا ذوق هنری بهتری دارند، چه می‌توانند بکنند؟

گرچه آنها می‌توانند با نوشتن متن‌های خوب تا حدی فضا را تغییر بدهند، اما این کافی نیست. چون تا زمانی که نوشته‌های آنها رنگ و لعاب لازم را نداشته باشد، نمی‌تواند همه‌گیر شود و از سوی همگان مورد استقبال قرار بگیرد.

یکی از راه‌هایی که می‌شود به نوشته‌های خشک و خالی، رنگ و لعاب داد، درج آنها با تایپوگرافی خوب روی عکس‌ها یا پس‌زمینه‌های زیبا است.

اما انجام این کار با برنامه فتوشاپ و دیگر برنامه‌های دسکتاپ ویرایش عکس، وقت‌گیر است و مهارت خاص خود را می‌طلبد.

خوشبختانه اپلیکیشن‌هایی هستند که کار درج نوشته بر عکس و تایپوگرافی را بسیار آسان و سریع می‌کنند.

یکی از بهترین آنها که برای کاربران فارسی‌زبان هم کاربردی است، اپلیکیشن تحریر است.

امکانات این اپلیکیشن خوب:

– بیشتر از ۴۰ قلم زیبای دستچین شده در چهار زبان فارسی، عربی، انگلیسی و چینی. (فونت‌های فارسی اپلیکیشن تحریر متنوع هستند و شما می‌توانید از فونت‌های جذابی مثل نستعلیق، کودک، یکان، فونت نوشتاری و تعداد بسیار بیشتری از فونت‌های مشهور استفاده کنید.)
– ۳۵ پس زمینه زیبا.
– ۴ حالت راست چین، چپ چین، وسط چین و چپ-راست (برای شعر فارسی).
– چهار حالت برای سایه.
– به اشتراک گذاری تصویر تهیه شده در اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، واتس اپ، تلگرام، وایبر و ذخیره در گالری.
– پشتیبانی از iPhone 4, 4S, 5, 5S, 6, 6 Plus .

7-19-2015 10-13-54 AM

تحریر کاربر را به قرار دادن فقط یک نوشته بر روی تصویر محدود نمی کند، و این امکان وجود دارد که چندین نوشته هرکدام با قلم، اندازه و رنگ مختلف روی تصویر قرار گیرد.

نحریر تصاویر پشت‌زمینه متنوعی به صورت پیش‌فرض دارد، اما شما می‌توانید روی هر عکس دلخواه خود هم نوشته‌های خود را درج کنید.

در نهایت، کاربر می تواند تصویر ساخته شده را در گالری تصاویر خود ذخیره کند، یا مستقیما بر روی اینستاگرام به اشتراک بگذارد، یا در اپ های دیگر که امکان دریافت تصویر را دارند مانند تلگرام، واتس اپ و … استفاده کند.

قیمت تحریر در اپ استور ۹۹ سنت است (دانلود از آی‌تونز) و کابرانی که نمیتوانند مستقیما از اپ استور خرید کنند از طرق ویترین سیبچه می‌توانند با کارت های عضو شتاب پرداخت کنند یا با contact@tahrirapp.ir تماس بگیرند.

1pezeshk.com

Check Also

گالرى سيحون:

گالرى سيحون: از قديميترين گالرى هاى لوس انجلس است. مريم سيحون با ميراث فرهنگى با …