دادگاه حکم تفتیش خانه پرینس را صادر کرده است

تحقیقات در مورد علت مرگ پرینس، ستاره موسیقی ‌آمریکا، با مشخص شدن دسترسی او به داروهای حاوی مرفین وارد مرحله جدیدی شده است.
همزمان مشخص شده است که دادگاه در همان روز اول پیدا شدن جسد پرینس مجوز تفتیش از محل زندگی و کار او را به پلیس داده بوده است.
روز پنجشنبه (۲۸ آوریل – نهم اردیبهشت) همچنین رسانه‌ها در آمریکا گزارش کردند بازرسی خانه پرینس در ایالت مینه سوتا و محل کارش، در منطقه پِیزلی پارک، روز ۲۱ آوریل، همزمان با مرگ پرینس، انجام گرفته است.
با وجود این، امروز گزارش شد که پلیس از دادگاه درخواست کرده ماجرای مجوز تفتیش از خانه و محل کار پرینس همچنان سربسته نگه‌ دارد چرا که پلیس نگران است علنی شدن آن بر جریان تحقیقات پلیس تاثیر گذارد.
در همین حال، مقام‌ها در آمریکا تایید کرده‌اند پرینس به هنگام مرگ، داروهای مسکن حاوی مرفین که دکترها برایش نسخه کرده بودند در اختیاز داشته است.
هر چند هنوز هیچ گزارشی در مورد این که این داروها در مرگ او نقشی داشته‌اند منتشر نشده است.
پیش‌تر پلیس تاکید کرده بود در گزارش‌های اولیه کالبدشکافی نشانی از خودکشی کردن پرینس مشاهده نشده است هر چند گفته شده برای دریافت نتایج نهایی این آزمایش‌ها باید چند هفته صبر کرد.
پیکر پرینس، ۵۷ ساله، روز ۲۱ آوریل، در محل زندگی‌اش پیدا شد.
پلیس در آن روز اعلام کرد هیچ نشانی از جراحت یا تماس بدنی با پرینس دیده نشده و به احتمال بسیار زیاد این ستاره موسیقی در هنگام مرگ تنها بوده است.

BBC

Check Also

Iran to host para alpine skiing,snowboard competitions

Iran to host para alpine skiing,snowboard competitions The first ever World Para Alpine Skiing and …