بروزتسکی با گلی دیرهنگام پیروزی را از انگلیس گرفت

13950323000048_PhotoL

تیم ملی فوتبال انگلیس با گلی که در وقت اضافه از روسیه دریافت کرد، از کسب پیروزی محروم شد و به تساوی رسید.
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های ملی فوتبال انگلیس و روسیه از ساعت 23 و 30 دقیقه شب گذشته در ورزشگاه ولودروم مارسی از گروه دوم برابر هم قرارگرفتند.

در این دیدار دو تیم از ابتدا به بازی هجومی روی آوردند و البته صاحب موقعیت هم شدند.اما باتساوی یک بر یک خاتمه یافت.

دقایق مهم بازی:

*دقیقه 2:‌تیم انگلیس در ابتدای بازی با موقعیتی که توسط استرلینگ ایجاد کرد، خطرساز شد. البته آکین‌فیف، گلر روس‌ها این ضربه را مهار کرد.

*دقیقه 7:‌والکر، مدافع راست انگلیس به درون محوطه جریمه روس‌ها وارد شد و به لالانا پاس داد. این بازیکن نیز به سرعت به سمت دروازه شلیک کرد که آکین‌فیف آن را دفع کرد.

*دقیقه 17 :‌بعد از گذشت مدتی قابل توجهی از بازی روس‌ها در محوطه جریمه انگلیس خودنمایی کردند. در این هنگام ایگناچویچ به سمت دروازه‌ هارت شوت زد که این گلر آن را مهار کرد.

*دقیقه 22: در این هنگام لالانا صاحب موقعیتی بزرگ شد. انگلیسی‌ها دست به حرکتی دسته‌جمعی زدند که لالانا نتوانست توپ را از سمت راست وارد دروازه روسیه کند.

*دقیقه 24:‌استرلینگ با سرعت زیاد وارد محوطه جریمه روسیه شد و قصد شوت زدن به سمت دروازه حریف را داشت که در آخرین لحظه اسمولینکوف آن را تکل زد و مانع گلزنی شد.

*دقیقه 31: دل علی توپی را به اشتباه به روس‌ها تقدیم کرد که حریف دست به ضدحمله سریعی زد که روسیه از این موقعیت استفاده مطلوبی نکرد.

*دقیقه 54: رحیم استرلینگ یکبار دیگر به محوطه جریمه روسیه وارد شد و می‌خواست آکین‌فیف را مغلوب کند که در تله آفساید گرفتار آمد.

*دقیقه 70:‌در یک موقعیت طلایی وین رونی در محوطه جریمه روسیه دو بار به سمت دروازه شوت کرد که هیچیک وارد دروازه نشد.

دقیقه 73: در این هنگام انگلیسی‌ها موفق شدند قفل دروازه روسیه را بازکرده و به گل برسند. اریک دایر،‌ بازیکن جوان انگلیس با یک ضربه زیبا ایستگاهی موفق شد توپ را به قعر دروازه روس‌ها فرستاده و باعث برتری تیم کشورش شود.

*دقیقه 92:‌بروزتسکی بازیکن با تجربه روسیه از غفلت خط دفاع انگلیس استفاده کرد و گل مساوی را زد.

در این دیدار که 67394 تماشاگر داشت، نیکولا ریتزولی،‌داور معروف ایتالیا قضاوت آن را برعهده داشت.

با انجام مسابقات گروه دوم،‌اکنون ولز و انگلیس با 3 امتیاز در رده اول و دوم قراردارند.اسلواکی و روسیه نیز بدون امتیاز در رده سوم و چهارم حاضر هستند.

FARS NEWS AGENCY

Check Also

گرمای شدید در شرق آمریکا شش قربانی گرفت

به گزارش مرکز ملی آب و هوای آمریکا، بر اثر موج گرمای شدید در ایالات …