پولدارترین خوانندگان جهان چه کسانی هستند؟

پل 3

پولدارترین خوانندگان جهان چه کسانی هستند؟
مک‌ی» از اعضه سابق «بیتلز» با ۷۳۰ میلیون پوند دارایی، به‌عنوان ثروتمندترین فرد در دنیای موسیقی معرفی شد. «سر پل مک‌کارتنی» خواننده آمریکایی با افزایش بیش از ۲۰ میلیون پوندی دارایی‌اش در صدر فهرست جدید نشریه ساندی‌تایمز، از ثروتمندترین چهره‌های دنیای موسیقی قرار گرفت.

پل 2

مک‌کارتنی ۷۱ ساله تاثیرگذارترین ترانه‌سرا در تاریخ موسیقی آمریکا معرفی شده است. او یکی از چند هنرمند سرشناسی بود که در افتتاحیه مسابقات المپیک لندن ۲۰۱۲ حضور پررنگی داشت. مک‌کارتنی با همکاری در گروه موسیقی «بیتل‌ها» به شهرتی بین‌المللی دست یافت. او در کار نوشتن ترانه آهنگ‌های معروفی مانند «دیروز» و «شب روز سخت» با جان لنون همکاری داشت.  در این فهرست پس از «مک ‌کارتنی»، «اندرو لوید وبر» با دارایی حدود ۶۵۰ میلیون پوندی در جایگاه دوم و گروه ایرلندی یوتو (U2) با ۴۳۱ میلیون پوند در رتبه سوم قرار دارد.  «سر التون جان»، خواننده پاپ و «سر میک جگر» نیز با دارایی‌ به ارزش ۲۷۰ میلیون و ۲۲۵ میلیون پوند به ترتیب در رتبه‌های بعدی این فهرست جای گرفته‌اند.

در مکان‌های بعدی نیز به ترتیب «کیت ریچارد» با ۲۱۰ میلیون پوند، «مایکل فلتلی» با ۱۹۵ میلیون پوند، «رینگو استار» با ۱۸۰ میلیون پوند، «استینگ» با ۱۸۰ میلیون پوند و «راجر واترز» با ۱۶۰ میلیون پوند قرار گرفته‌اند.

منبع: مجله آفتاب

مطلب پیشنهادی

گالرى سیحون:

گالرى سیحون: از قدیمیترین گالرى هاى لوس انجلس است. مریم سیحون با میراث فرهنگى با …

http://www.20script.ir