خبر قتل نوه مورگان فریمن رسانه‌ها را تسخیر کرد

دختر جوانی که جسدش روز یکشنبه در نیویورک پیدا شد، نوه مورگان فریمن بازیگر مشهور است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان ان، پیکر نیمه جان ادنا هاینس نوه ناتنی مورگان فریمن، اوایل روز یکشنبه در نیویورک پیدا شد.

فریمن با شنیدن این خبر با صدور بیانیه ای گفت: «دنیا هرگز نخواهد توانست استعداد و هنر او و این که او چقدر توانایی داشت، دریابد. دوستان و خانواده او اما آنقدر خوش شانس بودند که او را بشناسند.» او افزوده است: «ستاره او همچنان خواهد درخشید و قلب‌های ما را روشن خواهد کرد. خدا او را بیامرزد.»

پلیس با تماسی که به مرکز فوریت‌های پلیس گرفته شد پیش از ساعت ۳ صبح از این حادثه باخبر شد. او در حالی که در خیابان افتاده بود و چندین ضربه چاقو بر قسمت بالای بدنش وارد آمده بود، پیدا شد.

این دختر ۳۳ ساله بلافاصله به بیمارستان هارلم منتقل شد، اما اندکی بعد درگذشت.

مقامات هنوز اتفاقی را که برای وی روی داده، روشن نکرده اند. مرد ۳۰ ساله ای که دوست وی بود و خبر این حادثه را به پلیس داد نیز برای مسایل پزشکی به بیمارستان منتقل شده است. مقامات نام او را اعلام نکرده اند و ارتباط او را نیز با این ماجرا روشن نساخته‌اند.

هاینس نوه همسر اول فریمن بود. این دو پس از ۱۲ سال زندگی مشترک در سال ۱۹۷۹ از هم جدا شده بودند. اما فریمن همیشه از این دختر به عنوان نوه خودش یاد می‌کرد.

 

منبع: جام جم

مطلب پیشنهادی

گرمای شدید در شرق آمریکا شش قربانی گرفت

به گزارش مرکز ملی آب و هوای آمریکا، بر اثر موج گرمای شدید در ایالات …

http://www.20script.ir